top of page

Witaj! Mam na imię Justyna

Jestem fotografem, który chwyta w kadrze naturalność i autentyczność. Lubię ludzi i tworzenie z nimi niezapomnianych wspomnień. Moje sesje zdjęciowe skupiają się na elegancji i profesjonalizmie, a moje portfolio obejmuje różnorodne style: od sesji biznesowych, wizerunkowych i portretowych po kobiece, artystyczne, fashion i beauty. Niezależnie od tego, czy pracuję w studio czy na plenerze, zawsze staram się uchwycić wyjątkowe momenty i ukazać piękno każdego modela. Specjalizuję się również w sesjach kwiatowych, które nadają zdjęciom wyjątkową atmosferę i delikatność. Zapraszam do współpracy i doświadczenia fotografii na zupełnie nowym poziomie.

Jestem pasjonatką fotografii i uwielbiam zatrzymywać w kadrze to, co dostrzega i jak widzi moje oko.
Kocham Boga, Moją Wspaniałą Rodzinkę, fotografię i przyrodę. Uwielbiam ciszę, spacery po lesie, góry.
Fotografia jest moją pasją i pracą. Nie jestem fabryką zdjęć, każdego z Was traktuję wyjątkowo. To spacer fotograficzny z Wami daje takie piękne efekty. Uważam, że wspaniałe zdjęcia to przede wszystkim zasługa Waszego zaufania do mojego obiektywu. To nasze wspólne dzieło :) W fotografii kieruję się sercem i to z niego do obiektywu płynie obraz, który potem jest przepiękną pamiątką dla Was. 
​Prywatnie jestem Mamą dwójki WSPANIAŁYCH DZIECIAKÓW (nastolatki Magdy i kilkulatka Jasia) oraz żoną Wspaniałego i Troskliwego Męża Mateusza.
Dzieci mam naprawdę wyjątkowe, jestem z Nich ogromnie dumna.
Kochany Mąż wspiera mnie i zachęca. Jest Idealny.

Współpracuję na stałe 
JustEve Premium Styl & FOTO

DSC_1340.jpg
bottom of page