top of page

Witaj

Mam na imię Justyna

Jako fotograf/ka, patrzę na świat przez kreatywną soczewkę. Ta kreatywność doprowadziła mnie do wielu przygód i dała mi możliwość współpracy z naprawdę utalentowanymi osobami. Zawsze szukam nowych możliwości do dalszej eksploracji, kontynuowania rozwoju i poszerzania swojego zestawu umiejętności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się ze mną.

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

 

Witaj w FotoŚwiecie,
widzianym moim obiektywem!

 

Mam na imię Justyna. Jestem pasjonatką fotografii i uwielbiam zatrzymywać w kadrze to, co dostrzega i jak widzi moje oko.

Kocham Boga, Moją Wspaniałą Rodzinkę, fotografię i przyrodę. Uwielbiam ciszę, spacery po lesie, góry.

Fotografia jest moją pasją i pracą. Nie jestem fabryką zdjęć, każdego z Was traktuję wyjątkowo. To spacer fotograficzny z Wami daje takie piękne efekty. Uważam, że wspaniałe zdjęcia to przede wszystkim zasługa Waszego zaufania do mojego obiektywu. To nasze wspólne dzieło :) W fotografii kieruję się sercem i to z niego do obiektywu płynie obraz, który potem jest przepiękną pamiątką dla Was. 

Prywatnie jestem Mamą dwójki WSPANIAŁYCH DZIECIAKÓW (nastolatki Magdy i kilkulatka Jasia) oraz żoną Wspaniałego i Troskliwego Męża Mateusza.

Dzieci mam naprawdę wyjątkowe, jestem z Nich ogromnie dumna.

Kochany Mąż wspiera mnie i zachęca. Jest Idealny.

bottom of page