top of page
DSC_6178.jpg

Pełna sesja zdjęciowa

Jeśli chcesz przeżyć wyjątkowy czas i zbudować Wspomnienia patrząc na zdjęcia... KONIECZNIE skontaktuj się ze mną. Pełna sesja zdjęciowa jest uszyta na Twoją Miarę!

OFERTA

"Niezręczność to mój żywioł. Chodzi mi o to, że nie lubię aranżować i ustawiać. Patrząc na jakąś scenę, nie przystosowuję jej do siebie, lecz na odwrót”

Diane Arbus

SPRAWDŹ CO O SESJACH PISZĄ MOI KLIENCI...

KACPER

Cóż to znaczy być artystą ? Nie wystarczy matematyczne wyliczenie, czy też chłodne, analityczne spojrzenie na dany temat - trzeba czuć to COŚ ! Pani Justyna Szczygielska jest nie tylko wspaniałym fotografem, ale także niezwykłym człowiekiem. Posiada zdolność do uwieczniania chwil w sposób bardzo naturalny, nieprzesadzony - potrafi dostrzec piękno, tam gdzie nikt by się tego nie spodziewał. Sesja zdjęciowa, w której brałem udział była cudownym doświadczeniem ! Każde wykonane zdjęcie przedstawia inną historię, inny scenariusz uczuć, które są unikalne i nie da się ich w żaden sposób zmierzyć :) Polecam Panią fotograf absolutnie każdemu - dzięki niej nauczyłem się, że można poprzez choćby jedno zdjęcie wyrazić wiele emocji i dostrzec piękno, które jest w każdym człowieku !

DSC_9633.jpg
bottom of page