top of page
  • Zdjęcie autoraJustyna Szczygielska

Bo kobieta ma wiele twarzy...

Jest to jedno z tych zdjęć, które przemawiają do mnie swoją Historią... Wykonałam je całkiem niedawno. Lubię je. Żeby jednak dostrzec Historię, trzeba zatrzymać się, zapatrzeć.... przyjrzeć, rozmarzyć.... Wtedy WIDZIMY.

Wczoraj po raz kolejny usłyszałam, że "....nie jestem fotogeniczna", "chcę się poczuć kobieco"... Moje Kochane Modelki! Każda z Was jest Piękna a Kobiecość niejedno ma imię! Nie ma brzydkich kobiet. Są tylko nieszczęśliwe kobiety. My potrzebujemy czuć się atrakcyjnie, widzieć się pięknymi, słyszeć o tym. Zdjęcia mają być... takim lustrem na zawsze.


Sesje kobiece to nie tylko sesje buduarowe czy akty. Nie muszą to być sesje zmysłowe bo... kobieta ma wiele twarzy a każda z nich jest.... kobieca. Wybierz, którą Ty chcesz u Siebie zobaczyć :)

Jestem zdania, że piękno zaczyna się w naszym sercu bo.... pomyśl: jeśli będziesz miała najpiękniejsze usta, oczy, nogi czy talię....a smutek w oczach to... jak myślisz. Będziesz zauważała te swoje "zewnętrzne" atrybuty czy raczej zatrzymasz się na tych oczach....?

Według mnie kobiecość to:

- sesje portretowe w plenerze (zwiewne piękne sukienki, może kapelusz? wiatr we włosach, słońce otulające twarz i Ty - radosna, zwiewna, lekka, wolna!).

Ta chwila tylko dla siebie! Zapach kwiatów / lasu, a może piękna architektura i pyszna pachnąca kawa?

Kobiecość jest wtedy kiedy w Twoim Sercu pojawi się Ta Iskierka a w oku Ten Błysk. Kiedy zapomnisz dosłownie na chwilę, że jesteś Mamą, pracownikiem lub przedsiębiorcą. Kiedy pomyślisz tylko o sobie. To nie egoizm. To higiena.
- sesje portretowe w studio kiedy możesz pokazać się w pięknym profesjonalnym makijażu (nieco inna niż na co dzień) - elegancka, szykowna, KOBIECA. Taka, jakiej prawdopodobnie siebie nie znałaś wcześniej. Ogromnie lubię takie metamorfozy ponieważ widzę zaskoczenie na Twojej twarzy i możemy RAZEM stworzyć dla Ciebie DZIEŁO. Jest pięknie.- sesje kobiece w studio - pokazujesz siebie bardziej śmiało ale.... artystycznie i elegancko. Nie chodzi o nagość lecz o KLASĘ. Nieważne czy chcesz takie zdjęcie dla siebie na pamiątkę (aby zatrzymać TĘ WŁAŚNIE CHWILĘ i wrócić do niej za kilka lat), czy dostałaś taką sesję w prezencie (swoją drogą - świetny pomysł na prezent!), czy też chcesz obdarować Ukochanego. Jakość. Kochana Moja Modelko - JAKOŚĆ i elegancja przede wszystkim. Bądźmy kobieco tajemnicze. Niepowtarzalne, niebanalne.

- sesje buduarowe w apartamencie lub studio - tutaj odkrywasz siebie. Pokazujesz ten Kawałek przeznaczony dla Wyjątkowej Osoby. Pamiętaj. I w takiej odsłonie warto pozostać przy elegancji, naturalnym pięknie. Nic tak nie przykuwa uwagi jak "smak".Kiedy rozmawiam z Wami podczas konsultacji, opowiadacie o swoich Marzeniach, o Sobie i o tym, czego potrzebujecie. Czasem w zapytaniu o ofertę wspominacie o sesji portretowej ale potem okazuje się, że potrzebujecie Siebie więcej poznać i polubić.... Czasem jest wręcz odwrotnie - przychodzicie do mnie z zamiarem sesji buduarowej a podczas sesji powstają piękne portrety lub kobiece artystyczne ujęcia. I to jest jak najbardziej w porządku ponieważ....


KOBIECOŚĆ NIEJEDNĄ MA TWARZ.


I zostawiam Ciebie z pytaniem, na które odpowiedz Sobie sama lub.... napisz do mnie.

A co jeśli teraz nie pójdziesz za głosem swojego marzenia i zostawisz ten temat na "potem"?17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page