top of page
  • Zdjęcie autoraJustyna Szczygielska

Fotografia Zielona Góra czyli... o tym jak i gdzie powstają piękne ujęcia !

Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali. Don McCullin

Czy myślisz podobnie???


Kocham fotografię ! Droga każdego Waszego zdjęcia to odcinek między Wami - moim serduchem i obiektywem! Jest to najkrótsza, najprostsza i najbardziej owocna foto droga jaką znam !

Mogłabym naprawdę dużo pisać o mojej pasji i pracy ale.... chcę się skupić na Was ! Chcę abyście wiedzieli wszystko, co jest potrzebne aby - kiedy przyjdzie czas naszego spotkania - delektowali się tym czasem i .... byli uczestnikami tej fantastycznej przygody !

Wiem, że macie swoje wymarzone miejsca....

Jakiś czas temu na miałam sesję zdjęciową dla Wspaniałej Rodzinki! Mama i....Czwórka Panów ;) Mąż i synowie. Fantastyczni! Bardzo zgrana EKIPA ! Ola zapytała mnie gdzie będziemy robić sesję i od razu odpowiedziałam Jej - czy masz swoje ulubione miejsce??? TAK!!! Mieliśmy "parę" kilometrów do przejechania, ale.... uwierzcie mi, że było WARTO!!! Kiedy widziałam BŁYSK w oku Oli, kiedy widziałam JAK SWOBODNIE tam się czują i z jak wielką radością SĄ TAM ZE SOBĄ... Było naprawdę warto. Wspaniała sesja plenerowa rodzinna! Chcecie zobaczyć TO miejsce??? Proszę bardzo:

Cudne, prawda? A więc.... Pamiętajcie, że miejsce sesji jest niezwykle istotne - nie tylko dla Was, ale też i dla mnie. Bo to jest Wasz Czas, Wasze Wspomnienia, Wasze Zdjęcia !


To plener. Kiedy jest wiosennie, kiedy jest ciepło, kiedy jest.... przyjemnie! A co z pozostałym czasem? Czy macie rezygnować z sesji zdjęciowej??? Czy nie jestem dla Was dostępna??? ABSOLUTNIE nie! przyznam się Wam do czegoś SZCZERZE :) Pod koniec ubiegłego roku dosyć intensywnie szukałam miejsca na swoje studio fotograficzne! Aby zaprosić Was do "siebie". Takie... własne studio fotograficzne :) Ale.... żadne z oglądanych miejsc mnie nie urzekło - zawsze było to COŚ co nie pasowało.... Chciałam i chcę abyście to Wy czuli się komfortowo :) I tak powstało.... moje domowe studio fotograficzne ! Tadam!!! Wahałam się - jak będziecie się czuli, czy dla Was nie będzie to dyskomfort ale.... zauważam, że .... czujecie się całkiem miło i swobodnie ;)

A oto ONO:


Przytulnie, kameralnie... ciepło :) Kiedy będzie Was więcej na sesji - zaproszę Was do przestronnego i ciekawego studia fotograficznego! Nazwijmy je - dla potrzeb rozróżnienia - profesjonalnym studiem fotograficznym ;)


Ale to nie koniec moich propozycji dla Was! Chcę, żebyście mieli WYBÓR ! To w końcu Wy decydujecie o przebiegu sesji! Plener, studio fotograficzne.... Apartament! Niezwykle ciekawa opcja :) Dla kogo? Hmm... Sesja kobieca, sesja fotograficzna rodzinna, sesja dla par, fotografia portretowa, sesja ciążowa - to tylko kilka moich pomysłów dla Was. Co myślicie o tym?


I.... Wasz dom :) To piękne i ogromnie przytulne miejsce chociaż możecie myśleć inaczej :) Za kilka dni będę jechała do Pięknej Oczekującej Mamy i Taty - taka sesja ciążowa w domu :) Zdjęcia na pewno Wam pokażę!


Jestem BARDZO ciekawa Waszych pomysłów na miejsce sesji :) Podzielcie się ze mnąLudzie czują się dobrze przed kamerą tylko wtedy, gdy nauczysz się pomagać im czuć się komfortowo! Chodzi o natchnienie ich swoją pasją i edukowanie ich o tym. David Beckstead

Do zobaczenia wkrótce :)7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page